SVEIKAS ARBA SVEIKA! Mes žinom, kad tu mus myli:* Kad jau papuolei here, don't be stupido, ir spausk mygtuką *REGISTER*!. Prisiekiam - tikrai nesigailėsi, pupa!;****
xoxo Bella and Alice:*
SVEIKAS ARBA SVEIKA! Mes žinom, kad tu mus myli:* Kad jau papuolei here, don't be stupido, ir spausk mygtuką *REGISTER*!. Prisiekiam - tikrai nesigailėsi, pupa!;****
xoxo Bella and Alice:*
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisGalleryLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Andžės Kambariukas♥

Go down 
2 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutoriusPranešimas
Eric Volturi
Please excuse me if I scared you, Just take a minute to prepare you.
Eric Volturi


Pranešimų skaičius : 1984
Nuotaika : Motherfucking Alekna
Charakteris : Atsiduočiau nedraugavęs

Andžės Kambariukas♥ - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Andžės Kambariukas♥   Andžės Kambariukas♥ - Page 5 Icon_minitimeSk. 01 20 2013, 18:22

-gal man reiktų nustoti šypsotis? Kad neištirptum čia?
paklausė jos vis dar šypsodamasis ir suimdamas ją taip,kad liemenukas yra ir jo dadam nėra. Žvelgia į jos nustabias akutes ir kilsteli antakiuką. Tada atsako į jos bučinį pirštais vedžiodamas kaklo zonoje.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Andžės Kambariukas♥ - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Andžės Kambariukas♥   Andžės Kambariukas♥ - Page 5 Icon_minitimeSk. 01 20 2013, 18:35

- Tai nieko tokio, net jei ištirpčiau. Viskas čia okei.- vypteli.
Šiek tiek virpteli , tačiau ne iš šalčio,o iš malonumo. Paglosto pirštukais jo skruostuką,pabučiuoja jį. Veide pasirodė maža šypsenėlė,akutės gudriai prisimerkė.
Atgal į viršų Go down
Eric Volturi
Please excuse me if I scared you, Just take a minute to prepare you.
Eric Volturi


Pranešimų skaičius : 1984
Nuotaika : Motherfucking Alekna
Charakteris : Atsiduočiau nedraugavęs

Andžės Kambariukas♥ - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Andžės Kambariukas♥   Andžės Kambariukas♥ - Page 5 Icon_minitimeSk. 01 20 2013, 18:41

-Tu mane gazdini mergyt
siaurom japonuko akim pasižiūrėjo į Andžę suimdamas jos veiduką ir pritraukdamas.
-Bijai?
paklausė besišypsodamas.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Andžės Kambariukas♥ - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Andžės Kambariukas♥   Andžės Kambariukas♥ - Page 5 Icon_minitimeSk. 01 20 2013, 18:47

- Nejaugi tokia baisi,kad gąsdinu tave?-nusijuokia.- Ne,nebijau. Kas man jaunai.- šypsosi,be baimės žiūri į jį.
Atgal į viršų Go down
Eric Volturi
Please excuse me if I scared you, Just take a minute to prepare you.
Eric Volturi


Pranešimų skaičius : 1984
Nuotaika : Motherfucking Alekna
Charakteris : Atsiduočiau nedraugavęs

Andžės Kambariukas♥ - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Andžės Kambariukas♥   Andžės Kambariukas♥ - Page 5 Icon_minitimeSk. 01 20 2013, 18:50

-neperkurk mano žodžių saulela. - palinksi ir perbraukia jai per nosiuką viena ranka suimdamas už krūtinės.
-Tau teks pasiduoti. Visiškai.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Andžės Kambariukas♥ - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Andžės Kambariukas♥   Andžės Kambariukas♥ - Page 5 Icon_minitimeSk. 01 20 2013, 19:05

- Neperkuriu,sakau tai , ką galvoju mažuti.- mirkteli jam, visiškai atsipalaiduoja,bei apie nieką negalvoja. - Ane?- sukrizena.
Perbraukia rankute jam per plaukus.
Atgal į viršų Go down
Eric Volturi
Please excuse me if I scared you, Just take a minute to prepare you.
Eric Volturi


Pranešimų skaičius : 1984
Nuotaika : Motherfucking Alekna
Charakteris : Atsiduočiau nedraugavęs

Andžės Kambariukas♥ - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Andžės Kambariukas♥   Andžės Kambariukas♥ - Page 5 Icon_minitimeSk. 01 20 2013, 19:10

-Ne, tu perkuri tai ką aš pasakau
apglėbia savo šaltom lapcem jos pečius ir šypsodamasis nurengia iki galo.
-Manai aš nerimtai?
paklausia šypteldamas ir užklodamas merginą,kad nesušaltų.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Andžės Kambariukas♥ - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Andžės Kambariukas♥   Andžės Kambariukas♥ - Page 5 Icon_minitimeSk. 01 20 2013, 19:18

- Ne,aš tikrai neperkuriu tavo žodžių.- nusišypso.- Gal ir nerimtai tu čia.
Kai jis ją apkabina, mergina net nesudreba.
-Man nešalta!-nusijuokia.
Atgal į viršų Go down
Eric Volturi
Please excuse me if I scared you, Just take a minute to prepare you.
Eric Volturi


Pranešimų skaičius : 1984
Nuotaika : Motherfucking Alekna
Charakteris : Atsiduočiau nedraugavęs

Andžės Kambariukas♥ - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Andžės Kambariukas♥   Andžės Kambariukas♥ - Page 5 Icon_minitimeSk. 01 20 2013, 19:22

-Tau tikrai nešalta.
Vypteli ir nusišypso pasižiūrėdamas į merginos kūną ir kilsteli antakiuką.
-Nesiginčysiu su tavim.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Andžės Kambariukas♥ - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Andžės Kambariukas♥   Andžės Kambariukas♥ - Page 5 Icon_minitimeSk. 01 20 2013, 19:36

- Kaip fainai, nors kartą supratai,kad nereikia su manim ginčytis.- palinksta link jo,atsiremia rankutėm į jo krūtinę bei įsisiurbia į jo lūpas.
Atgal į viršų Go down
Eric Volturi
Please excuse me if I scared you, Just take a minute to prepare you.
Eric Volturi


Pranešimų skaičius : 1984
Nuotaika : Motherfucking Alekna
Charakteris : Atsiduočiau nedraugavęs

Andžės Kambariukas♥ - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Andžės Kambariukas♥   Andžės Kambariukas♥ - Page 5 Icon_minitimeSk. 01 20 2013, 19:43

-Tu juk pažįsti mane.
Jis energingai pabučiuoja ją, palikdamas ant rankos mėlynę. Liūdnai pasižiūri į ją.
-Huh...
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Andžės Kambariukas♥ - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Andžės Kambariukas♥   Andžės Kambariukas♥ - Page 5 Icon_minitimeSk. 01 20 2013, 19:52

- Taip,pažįstu. Nesinervuok ir pamiršk apie tai. Man neskauda.- raminamai nusišypso,viena ranka paglosto jam skruostą ir žiūri į jį.
- Tik tu ir aš. Apie visą kitą pamiršk.- toliau žiūri į jį,kita ranka paima jo ranką ,bei uždeda vaikino ranką sau ant liaunos nugaros.- Pamiršk viską.- pakartoja,bei toliau žiūri į ji.
Atgal į viršų Go down
Eric Volturi
Please excuse me if I scared you, Just take a minute to prepare you.
Eric Volturi


Pranešimų skaičius : 1984
Nuotaika : Motherfucking Alekna
Charakteris : Atsiduočiau nedraugavęs

Andžės Kambariukas♥ - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Andžės Kambariukas♥   Andžės Kambariukas♥ - Page 5 Icon_minitimeSk. 01 20 2013, 19:58

Jis skausmingai vyptelėjo ir atsidusęs perbraukė ranka per jos nugarą, tokią šiltą. Tada prikando lūpą , bet staigiai jo smegeninė atsijungė ir vaikinas vėl kreivai į ją žvelgė.
-Nurenk mane.
taip tiesiai šviesiai pasakė,kad net pati savo talentu žaviuos.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Andžės Kambariukas♥ - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Andžės Kambariukas♥   Andžės Kambariukas♥ - Page 5 Icon_minitimeSk. 01 20 2013, 20:09

- Wou,-išplėčia akutes, nustebus papurto galvą,nurengia jį.
-Drąsus pareiškimas,sakyčiau.-sukrizena,pabučkina.
Atgal į viršų Go down
Eric Volturi
Please excuse me if I scared you, Just take a minute to prepare you.
Eric Volturi


Pranešimų skaičius : 1984
Nuotaika : Motherfucking Alekna
Charakteris : Atsiduočiau nedraugavęs

Andžės Kambariukas♥ - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Andžės Kambariukas♥   Andžės Kambariukas♥ - Page 5 Icon_minitimeSk. 01 20 2013, 20:19

-Manai aš pats to nežinau, bet reik būt naglam
Nusijuokia apglėbdamas ją ir spusteldamas ir kilsteldamas antakį pabučiavo į kaklą.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Andžės Kambariukas♥ - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Andžės Kambariukas♥   Andžės Kambariukas♥ - Page 5 Icon_minitimeSk. 01 20 2013, 20:34

- Tai jo,aš net nesiginčyju dėl to.-Apglėbia jį stipriai stipriai,net kaip žmogui. Veda pirštuku jam nuo nosytės,per skruostą,lūpas. Prie lūpų šiek tiek sustoja,pasimėgauja jom. Pirštukai leidžiasi žemyn,per kaklą,pečius, krūtinę,pilvą. Ant pilvo braižo ratukus, o pati visdar užsiėmus su vaikino lūpom,tad vėliau ir nestebėjo,kur jos ta rankutė klaidžioja.
Atgal į viršų Go down
Eric Volturi
Please excuse me if I scared you, Just take a minute to prepare you.
Eric Volturi


Pranešimų skaičius : 1984
Nuotaika : Motherfucking Alekna
Charakteris : Atsiduočiau nedraugavęs

Andžės Kambariukas♥ - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Andžės Kambariukas♥   Andžės Kambariukas♥ - Page 5 Icon_minitimeSk. 01 20 2013, 20:41

Jis truputį kitaip kvėpavo, kai Andžė pradėjo vežioti pirštuku per tokias jautrias vietas netgi vampyrui. Vaikinas jautė kiekvieną judesį,nes jis palikdavo lyg karštą anspaudą ant jo kūno. Erikitas leido jai įkvėpti oro.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Andžės Kambariukas♥ - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Andžės Kambariukas♥   Andžės Kambariukas♥ - Page 5 Icon_minitimeSk. 01 20 2013, 20:53

Atsitraukia nuo jo lūpų,įkvėpia oro, pakvėpuoja šiek tiek. Pastebėjo,kad jam malonu kai taip vedžiojo pirštukais,tad ji nenustojo.
Tačiau normalaus pulso ji taip ir neatgavo, širdis pradėjo stipriau daužytis. Ji šiek tiek krenkštelėjo,tikėdamasi,kad jis to negirdi.
Atgal į viršų Go down
Eric Volturi
Please excuse me if I scared you, Just take a minute to prepare you.
Eric Volturi


Pranešimų skaičius : 1984
Nuotaika : Motherfucking Alekna
Charakteris : Atsiduočiau nedraugavęs

Andžės Kambariukas♥ - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Andžės Kambariukas♥   Andžės Kambariukas♥ - Page 5 Icon_minitimeSk. 01 20 2013, 20:58

Jis girdi netgi jos pakitusį kvėpavimą, pulsą ir visą kitą reikalą. Užsimerkia ir nepakeičia savo rankelių padėtis.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Andžės Kambariukas♥ - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Andžės Kambariukas♥   Andžės Kambariukas♥ - Page 5 Icon_minitimeSk. 01 20 2013, 21:14

- Tik nesakyk,kad tu viską girdi.- sumurma, padeda galvytę jam ant peties,kad atgautų kvėpavimą. Šypteli tiesiog jausdama malonumą būti kartu su juo. Ir jai visiškai nesvarbu,kad jis mano,kad jis blogas yra. Merginai visada jis liks geras. Net geresnis už ją.
Atgal į viršų Go down
Eric Volturi
Please excuse me if I scared you, Just take a minute to prepare you.
Eric Volturi


Pranešimų skaičius : 1984
Nuotaika : Motherfucking Alekna
Charakteris : Atsiduočiau nedraugavęs

Andžės Kambariukas♥ - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Andžės Kambariukas♥   Andžės Kambariukas♥ - Page 5 Icon_minitimeSk. 01 20 2013, 21:20

-Gerai, nesakysiu jei tik pati to nori,nes žinai atsakymą.
šypteli ir įvelia pirštus jai į plaukus viena ranka apglėbdamas trapų merginos kūną ir jausdamas jos greitą kvėpavimą ir svarstydamas ar nieko nesutrenkė jai.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Andžės Kambariukas♥ - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Andžės Kambariukas♥   Andžės Kambariukas♥ - Page 5 Icon_minitimeSk. 01 20 2013, 21:30

- Gerai,supratau tavo prikolą. Madafakin Alekna dar ir viską girdi. Super. - pavarto akis,nusijuokia.
Pajaučia apkabinimą, nusišypso. Pagaliau atgavo kvapą,ir kvėpavimas išsilygino, kad be reikalo jo negąsdint,nes jis kaip Motina Teresėlė dėl visko jaudinasi,jeigu tik merginai kas nors nutinka. Tad šiaip,ištiesia kaklą kad pasiektų vaikino kaklą,pabučiuoja jį.
Atgal į viršų Go down
Eric Volturi
Please excuse me if I scared you, Just take a minute to prepare you.
Eric Volturi


Pranešimų skaičius : 1984
Nuotaika : Motherfucking Alekna
Charakteris : Atsiduočiau nedraugavęs

Andžės Kambariukas♥ - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Andžės Kambariukas♥   Andžės Kambariukas♥ - Page 5 Icon_minitimeSk. 01 20 2013, 21:35

-Čia pasakymas, kad ne su tuo susidėjai? Nuskambėjo kaip kaltinimas.
pasako jai šypteldamas tokia gan linksma šypsena ir palysdamas giliau po patalyne,kad merginos ir jo veidas būtų vienoje tiesėje.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Andžės Kambariukas♥ - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Andžės Kambariukas♥   Andžės Kambariukas♥ - Page 5 Icon_minitimeSk. 01 20 2013, 21:40

- Ne, kaip tik atvirkščiai,čia aš tau netinku. - parodo liežuvį, kreivai pažiūri į jį. - Patinka kai į tave žiūri kreivai,ane?- nusijuokia,toliau žiūri į jį , nusiteikus šiek tiek karingai,nežinia kodėl.
Atgal į viršų Go down
Eric Volturi
Please excuse me if I scared you, Just take a minute to prepare you.
Eric Volturi


Pranešimų skaičius : 1984
Nuotaika : Motherfucking Alekna
Charakteris : Atsiduočiau nedraugavęs

Andžės Kambariukas♥ - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Andžės Kambariukas♥   Andžės Kambariukas♥ - Page 5 Icon_minitimeSk. 01 20 2013, 21:44

-Ei makarena, tu šalia ir man tai patinka, nepalieki kai sunku.
susiraukia nuo jos šnairavimo.
-Na na, man tas pats ,bet tu liksi žvaira, tad ne mano problema.
nusijuokia ir perbrauki pirštais per jos ranką, nusekdamas akimis.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Andžės Kambariukas♥ - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Andžės Kambariukas♥   Andžės Kambariukas♥ - Page 5 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Andžės Kambariukas♥
Atgal į viršų 
Puslapis 57Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: •Angela Weber• Nr.2-
Pereiti į: